NGV-excelsior-turnen-nijkerk

ROOSTER TURNEN

MAANDAG - 16.00-17.00
LES - Turnen, recr. (6-7 jaar)
LEIDING - Eefje Bokkers
LOCATIE - Kindcentrum Oranje Nassau
MAANDAG - 17.00-18.00
LES - Turnen, recr. (8-9 jaar)
LEIDING - Eefje Bokkers
LOCATIE - Kindcentrum Oranje Nassau
MAANDAG - 18.00-19.00
LES - Turnen, recr. (10 jaar e.o.)
LEIDING - Eefje Bokkers
LOCATIE - Kindcentrum Oranje Nassau
DINSDAG - 16.30-17.30
LES - Turnen, recr. (6-8 jaar) WACHTLIJST
LEIDING - Debby Gijsbertsen
LOCATIE - Corlaer College (rd)
DINSDAG - 18.30-19.30
LES - Wordt nog ingevuld
LEIDING - Wordt later bekend gemaakt
LOCATIE - Corlaer College (rd)
DINSDAG - 16.00-18.00
LES - Onderbouw Middenbouw 7
LEIDING - Chantal van Renselaar
LOCATIE - Watergoor
DINSDAG - 16.00-18.00
LES - Middenbouw 6 en 5 (2011 en jonger)
LEIDING - Cheyenne te Braak
LOCATIE - Watergoor
DINSDAG - 18:00-20.00
LES - Bovenbouw H
LEIDING - Esther Hamstra
LOCATIE - Watergoor
DINSDAG - 18:00-20.00
LES - Bovenbouw G, F, E en D (2010 en ouder)
LEIDING - Cheyenne te Braak/Marieke Duits
LOCATIE - Watergoor
WOENSDAG - 09.00-10.00
LES - Ouder- en kindgym kinderen van 1 - 2,5 jaar
LEIDING - Evelien Vastenburg
LOCATIE - Samenspel TVV Rega
WOENSDAG - 10.15-11.15
LES - Ouder- en kindgym kinderen van 2,5 - 3,5 jaar
LEIDING - Evelien Vastenburg
LOCATIE - Samenspel TVV Rega
DONDERDAG - 17.30-20.00
LES - Middenbouw 6 en 5 (2011 en jonger)
LEIDING - Cheyenne te Braak
LOCATIE - Watergoor
DONDERDAG - 17.30-20.00
LES - Bovenbouw G, F, E en D (2010 en ouder)
LEIDING - Marieke Duits
LOCATIE - Watergoor
ZATERDAG - 09.00-10.00
LES - Peuter- en kleutergym (3,5 - 6 jaar)
LEIDING - Evelien Vastenburg
LOCATIE - Kindcentrum Oranje Nassau
MAANDAG
16.00-17.00
17.00-18.00
18.00-19.00
LES
Turnen, recr. (6-7jaar)
Turnen, recr. (8-9 jaar)
Turnen, recr. (10 jaar eo)
LEIDING
Eefje Bokkers
Eefje Bokkers
Eefje Bokkers
LOCATIE
Kindcentrum Oranje Nassau
Kindcentrum Oranje Nassau
Kindcentrum Oranje Nassau
DINSDAG
16.30-17.30
18.30–19.30
16.00-18.00
16.00-18.00
18.00-20.00
18.00-20.00
LES
Turnen, recr. (6-8 jaar) WACHTLIJST
Wordt later ingevuld
Onderbouw Middenbouw 7
Middenbouw 6 en 5 (2011 en jonger)
Bovenbouw H,
Bovenbouw G, F, E en D (2010 en ouder)
LEIDING
Debby Gijsbertsen
Wordt later bekend gemaakt
Chantal Van Renselaar
Cheyenne te Braak
Esther Hamstra
Cheyenne te Braak/Marieke Duits
LOCATIE
Corlaer College (rd)
Corlaer College (rd)
Watergoor
Watergoor
Watergoor
Watergoor
WOENSDAG
09.00-10.00
10.15-11.15
LES
Ouder- en kindgym
kinderen van 1 - 2,5 jaar
Ouder- en kindgym
kinderen van 2,5 - 3,5 jaar
LEIDING
Evelien Vastenburg
Evelien Vastenburg
LOCATIE
Samenspel
TVV Rega
Samenspel
TVV Rega
DONDERDAG
17.30-20.00
17.30-20.00
LES
Middenbouw 6 en 5 (2011 en jonger)
Bovenbouw G, F, E en D (2010 en ouder)
LEIDING
Cheyenne te Braak
Marieke Duits
LOCATIE
Watergoor
Watergoor
ZATERDAG
09.00-10.00
LES
Peuter- en kleutergym
(3,5 - 6 jaar)
LEIDING
Evelien Vastenburg
LOCATIE
Kindcentrum Oranje Nassau